Firma: Profil Działalności

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie nabyte na rynku pozwala nam na efektywną współpracę zarówno z dużymi podmiotami gospodarczymi jak i z małymi, niezależnie od branży gospodarki w której działają czy formy prawnej. Nasza działalność składa się z usług księgowo – kadrowych oraz pomocy przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowy porady podatkowo – prawne. Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Usługi przez nas świadczone są w pełni profesjonalne, staramy się ułatwić pracę naszym klientom w jak największym stopniu. Gdy zachodzi taka potrzeba dokumenty odbieramy prosto z ich firmy. Klientów traktujemy indywidualnie, zachowując w pełnej tajemnicy ich dane oraz informacje które nam przekazują, zarówno w trakcie współpracy jak i po niej. Procesy księgowe dostosowujemy do potrzeb indywidualnych, zwiększając efektywności możemy obniżyć koszty.

Analizując potrzeby naszych klientów, dostosująć się do wymagań rynku wprowadziliśmy do naszej oferty doradztwo stricte prawne. Pomagamy przy zakładaniu oraz rejestracji nowych spółek. Ułatwiamy naszym zleceniodawcom funkcjonowanie w polskich realiach biznesowych dzięki kompleksowemu wachlarzowi usług oraz stawianiu na wygodę klienta.

Pakiety usług prawniczych przez nas oferowane tworzone są indywidualnie. Klienci korzystający z naszych usług cieszą się szybką i profesjonalną obsługą, dzięki czemu ich spółki funkcjonują zgodnie z oczekiwaniami, obowiązującym ustawodawstem, minimalnymi kosztami oraz rozdzieleniem kompetencji i odpowiedzialności gwarantującym bezpieczeństwo i pełną kontrolą. Współpraca z nami pozwoli Państwu zaoszczędzić dużo nerwów i czasu.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

  • Zapewnienie rzetelnego, bezpiecznego i sprawnego działania księgowości spółki zgodnie w myśl obowiązujących przepisów prawnych
  • Przeniesienie odpowiedzialności za poprawne działanie rachunkowo – prawne spółki wyspecjalizowanej jednostce
  • Kompetentny zespół księgowych, doradców i prawników z szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem
  • Pełna obsługa w zakresie rachunkowo – prawnym dostępna w jednym miejscu

Zapraszamy: Zespół Biuro Rachunkowe Abicus.