Biuro rachunkowe - księgowość

Zajmujemy się realizacją usług księgowych na rzecz różnego typu przedsiębiorstw a także fundacji i stowarzyszeń. Oferujemy między innymi prowadzenie ewidencji podatkowych, sporządzanie deklaracji, reprezentowanie Klienta w U.S, rejestr zakupów i sprzedaży VAT, działania związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i inne usługi wspomagające działalność naszych klientów. Ich realizacją zajmuje się kadra wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego zlokalizowanego w centrum Warszawy (Śródmieście Południowe) lub do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Księgowość uproszczona

Prowadzimy księgowość uproszczoną (Karta Podatkowa oraz ryczałt ewidencjonowany) dla niewielkich przedsiębiorstw.

Księgowość na zasadach ogólnych

Dla jednoosobowych działalności gospodarczych, czy też spółek prowadzimy Księgi Przychodów i Rozchodów.

Księgowość pełna

Zajmujemy się przygotowywaniem pełnej dokumentacji księgowej również dla dużych przedsiębiorstw, prowadząc Księgi Rachunkowe.

Księgowość fundacji i stowarzyszeń

Dla fundacji i stowarzyszeń prowadzimy bieżącą księgowość finansową oraz opracowujemy zasady polityki rachunkowości.

Rejestr zakupów i sprzedaży VAT

Rozliczanie się z podatku VAT dotyczy większości przedsiębiorstw. Sporządzamy deklaracje oraz przygotowujemy regularne przelewy.

ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wymaga od każdego przedsiębiorcy przygotowywania odpowiednich deklaracji, które profesjonalnie sporządzimy.

Cena świadczonych usług księgowo - kadrowych ustalana jest indywidualnie w zależności od formy prowadzenia działalności, liczby dokumentów oraz ilości zatrudnianych pracowników.

50% rabatu dla nowych klientów przez pierwsze 3 miesiące.